Hakkımızda

BİZ KİMİZ?

DTB kimya

1999 yılından bu yana Türkiye Titan pazarına yönelik tedarik sorumluluğunu sürdüren firmamız, koşulsuz müşteri memnuniyeti, istikrarlı satış politikaları geliştirme, hizmette süreklilik gibi kavramları satıcılarımız ve kullanıcılar lehine geliştirmede öncü olma prensibini sürdürmektedir.

Ürün/Firma temsil gücü ve pazar payını arttırmaya yönelik politikaları işbirlikçilerimizle birlikte onların lehine geliştirmeyi prensip edinen, dürüstlük ve adalet kavramlarının iş dünyasında asla vazgeçilmez ilkeler olduğuna inanan DTB Kimya, sorumluluğunun bilinciyle yeni stratejiler üretmeye devam etmektedir.

HAKKIMIZDA


Bizi daha yakından tanıyın.

Üretim/Kapasite

Toplam satış hacminin %90'nı titanyum dioksit oluşturmaktadır. Firmamız ayrıca farklı kimyasal ürünler de ( demir oksit pigmentler, mineral gübreler, sülfirik asit, alüminyum sülfat, sodyum alüminat, sodyum silikat, demir vitriyol, fosfojips) üretmektedir. Yıllık kapasite 130.000 ton /yıl olarak devam etmektedir.

 

Vizyonumuz

Şeffaflığımız ve yükümlülüklerimizi yerine getirmekteki çabamızdandolayı işbirliği açısından bir çok firma için iyi bir örnek olduğumuzu düşünüyoruz. Tüm dünyada sektörümüzdeki teknolojik ve donanımsal alandaki gelişmeleri takip ediyor ve üretim sürecinin gelişmesine büyük önem veriyoruz. Bu sayede oluşan rekabet avantajlarımızı satıcılarımız ve kullanıcılarımız lehine geliştirdiğimiz stratejileri önemsiyoruz.

Ürünlerimiz

Firmamızın ana faaliyet alanı boya materyalleri, plastik üretimi ve diğer farklı endüstriler için mekanik kauçuk eşya endüstrisine yönelik TiOx-220 ve TiOx-230 üretmektir.

Diğer taraftan, yeni olarak TiOx-270 ve TiOx-280 geliştirilmiştir. Bu ürünler boya materyalleri, yüksek atmosfer direncine ve iyi derecede dekoratif özelliklere sahip kaplamalar ve matbaa mürekkebi üretiminde kullanılmaktadır.

Çevre Koruma

Bizler çevre korumanın önemli bir konu ve herhangi bir kimyasal tesis faaliyetinin önemli bir parçası olduğunun farkındayız. Firmamızın vazgeçilmez bir birimi olan Ekoloji Merkezimiz, her sene planlı bir şekilde çevre koruma faaliyetleri gerçekleştirip, üretimimizin çevreye etkilerini araştırmak için Çevre İzleme Programı uygulanmaktadır.

Referanslarımızdan Bazıları


© 2014 - DTB Kimya İnş. Tur. San. ve Tic. Ltd. Şti. Tüm hakları saklıdır.

Scroll to Top